Marty Koller

Máte facebook? Jak se tam jmenujete?

Bez urážky

Odpovědi
Hlada

Nemám. Nikdy jsem se nedostal do situace, kdy by mi chyběl.

Pepa25

Mám. Normálně na své občanské jméno. Nemám tam žádnou profilovku, protože jsem si účet založil dávno, když to ještě FB nepožadoval, jen na sledování několika přátel. Z covidu jsem tam začal i víc přispívat, protože bohužel někteří známí tam začali sdílet kraviny. Travím tam cca 5 minut denně.

Smack

To ti nikdo nenapíše, to je už moc soukromé.

Viktorie II.

Který profil bys chtěl vědět? Rodinný, pracovní nebo zábavný?

Rokio

Mám facebook, ale neřeknu ti, jak se tam jmenuji. Je to příliš osobní otázka.

jirka F

Ano mám, ale za účelem zachování neprozrazení pravé identity ty to neřeknu.

Rocker

Facebook mám a celkem ho využívám.
Můžu být v kontaktu s přáteli, kteří jsou daleko,jsem ve skupině majitelů bíglů,v několika modelářskych skupinách a mám svojí skupinu věnující se urbexu.