lerak14

Máte doma vše co potřebujete ke spokojenosti?

ale soused je natom lépe zdravíte ho?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nemám a souseda zdravím.

Další odpovědi
myšpulín

Jsem spokojená, ale ještě spokojenější bych byla, kdybychom místo sprchového koutu mohli mít vanu, ale vzhledem k nedostatku místa to nejde. Sousedy zdravím, nevidím důvod, proč bych neměla, každému přeji to nejlepší 🙂

verka

Nemám a sehnat se to nedá. Se sousedy se zdravíme, v místní restauraci i scházíme a pak chodíme společně domů.

hanulka11

nikomu nic nezávidím , zdravím

aramah

Nevím co má nebo nemá soused ale mě nic nechybí,i když stále něco kupuji,zkrášluji mám ráda hezké věci, sotva odejdu z obchodu abych něco nekoupila.Se sousedy se zdravíme.

anonym

Dnes nezdravím, mám tohle http://img.na­dapenny.com/t20/103­05/nadap135838274­590231.jpg

Radak

Jen jestlipak o tom ví, ten soused, že se má líp. Anebo jestli je opravdu spokojený. Možná jsem spokojenější nakonec já.