Nassin

Máte doma nějaký nezvyklý tvar láhve od alkoholu?

Nejlepší odpověď
paul1

Ano, ve tvaru dívky v kroji. Kdysi jsme ji dostali, byla tam slivovice, ale jaký pôvodní nápoj, jaký v ní v byl, to už jsme nezjistili.

Další odpovědi
annas

Ano. Dostala jsem od známých černou lahev s likérem. Vzadu je celkem hladká, na přední straně je vytvarovaná jako podobizna peruánského boha.

Manžel mé známé pracoval v jednom podniku a jako obchodní náměstek procestoval kus světa, navštívil země, kam podnik xxx prodával své výrobky, Tedy i Peru .

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nassin

… a sakra, tady jsem se uklikl, ale co, svět se nezboří.