Pokysek

Matce zemřel druh, s kterým žila 20 let, a jeho synové chtějí, aby se za dva měsíce odstěhovala. Může se nějak bránit?

Nejlepší odpověď
gecco

Nelze odpovědět…
Bylo by zapotřebí dodat spoustu informací (odstěhovala odkud? – právní vztah „matky“ a „synů“ k bydlení; existuje závěť? – jak zní?; existuje smlouva o fungování-financování dosavadní domácnosti matky? – jak zní?; kde žili/žijí „synové“?; jaké jsou/byly dosavadní vztahy v rodině?;…).
___
Pravděpodobně se bránit lze – jen doporučuju navštívit a s podrobnostmi seznámit právníka…

Další odpovědi
Shef

Souhlasím s Gecco,obrátit se na advokáta.Ten by spíš řekl realné možnosti,je tam totiž mnoho ovlivnitelných faktorů. (závěť,jestli byla uvedena jako spolumajitel domu,atd)