Luke19

Máta – bíle flíčky na listech

Pěstuji mátu v truhlíku a mám na listech takové bíle fleky. Nevíte o co jde a jak je jich zbavit ?

Odpovědi
Hakunamatata

Na balkóně v paneláku se to vypěstovat neda právě kvůli temto bílým muskam, které způsobují bílá místa zespod listů. Vždycky nějaká mrcha priletne a celé to zamori.

Sofiela

Dobrý den, tak na to doporučuji použít Biool http://www.semena-rostliny.cz/ochrana-rostlin-skudci-imunita/8387-biool-200ml-at1515.html, je vyroben pouze z přírodních surovin a mám sním dobré zkušenosti ;)