Savier

Masturbují častěji muži, nebo ženy?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Asi spíše muži. Avšak je to to sice rozšířené, ale nepravdivé tvrzení, že ženy nepotřebují sex tak jako muži nebo že mají menší sexuální touhy/potřeby. Jsou asi úplně skoro stejně sexem poháněné (a nadržené) jako bývá většina mužů. Jo, fungují trochu jinak (jiná vnímání, pocitově/emoci­onálně založené), ale potřeby jsou vesměs stejné, obzvlášť zde. Ženy chtějí a potřebují sex a myslí na něj… úplně stejně jako muži.
Ovšem masturbace je téma samo o sobě. Dnes (Západ) je to považováno za něco zcela přirozeného a extra přínosného (samozřejmě lež, ale co čekat v přehnaně sexualizované společnosti, kde je sex VŠUDE – i podprahově), masturbace se může lišit podle jednotlivců, ale hlavně i třeba podle kultur/regionů… Jiná mentalita i jiné vnímání, vč. návyků a přístupů k sexualitě a praktikám.

Další odpovědi
Rokio

Muži.

jirka F

Bohužel muži.

cappuccino

Savier, tady mas odpovedi od odborniku na slovo vzatych:)
Ti se fakt vyznaji!!

zjentek

Tywole to je mi otázka… Tak jasně že ženský. Ne?

schranka

Asi se to nedá určit, když to je téma, o kterém většina mlčí. Ale pokud ženy vypadají, že masturbují méně, tak asi proto, že se k tomu nepřiznají. Možná ani v průzkumech. Muži někdy bývají víc sexuálně otevření nebo přímí a jsou víc považováni za oplzlé „čuňáky“ a ženy za „slušňačky“, které se umí líp ovládat. To může být jen stereotyp.

Já myslím, že obě pohlaví masturbují stejně.

Filip84

Podle průzkumů:

  • častěji se sebeukájejí muži, v průměru 46 hodin ročně (v průměru 7 minut a 34 sekund denně); ženy se sebeukájejí, v průměru, 27 hodin ročně (v průměru 4 minuty a 26 sekund denně),
  • globální průměrný věk pro začátek se sebeukájením je 17 let a 3 měsíce,
  • 6 z 10 dotázaných uvedlo, že se sebeukájí 2× tejdně,
  • 6% se sebeukájí déle, než 30 minut v kuse,
  • 45.6% se sebeukájí 10 nebo méně minut na jedno „číslo“,
  • nejoblíbenější místa k sebeukájení jsou v tomto pořadí:
  1. koupelna,
  2. ložnice a
  3. pohovka, gauč.
  • nejvíce osob o sobě prohlásilo, že se někdy sebeukájelo, ve Španělsku, a to 93%, na druhém místě je Dánsko s 91.5% obyvatel.

Všecko jsou to ale průzkumy na základě dotazů, proto je ber s reservou (arciť mají svou vypovídací hodnotu!), protože někteří lidé říkají to, co očekávají, že chce druhá strana slyšet. A není jich málo!

https://bedbi­ble.com/mastur­bation-statistics/
https://gitnux­.org/masturba­tion-statistics/

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.

Savier

Děkuji. Zajímavá a velice informativní tabulka.

Savier

Disraeli: Děkuji za inteligentní odpověď, co má hlavu a patu.

Disraeli

Tož dík. 😘

elkon

Příspěvek smazán administrátorem.

Savier

cappucino: Taky si říkám. Ti maj víc naš*káno než já nachc*no :D Ale jsem rád za každou odpověď. Navíc si myslím, že mají pravdu… Buď ženy opravdu masturbují méně, nebo se o tom jen stydí mluvit. Těžko říci.

Filip84

Savier: Něco už Ti „nakousl“ Disraeli: je to místem, které má sexualita v životě, u většiny ženských je to jinak, než u většiny chlapů.

Chceš vědět víc? Polož si otázku! 😈