Karel51

Poradíte, kde bych našel na netu manuál k rádiu SONY CMT-NE3?

Manuál k rádiu SONY CMT-NE3

Víte někdo kde bych na internetu našel manuál k rádiu SONY CMT-NE3? Mám ho léta a teď se mi vymazaly předvolby rozhlasových stanic a rádio je tak jednoduchý,že na nové ukládání nemohu přijít a originální manuál,jak to bývá,jsem někam založil.

Odpovědi
marci1

https://www.so­ny.cz/electro­nics/support/res/ma­nuals/Z006/Z0060­50111.PDF
🙂

mosoj

Nalaď si stanici průběžným laděním. Po naladění stanice stiskni tlačítko požadované volby a toto déle podrž. Bývá to u všech předvoleb podobné.