akaly

Mam zulovou dlazbu 1 cm silnou ,nez ji polozim potrebuji zjistit jake existuji rezacky ,nebudou to jen pravouhle steny?

Potreboval bych vyrezat i oble tvary

Nejlepší odpověď
Bumbes

Na oblé tvary je nejlepší malá rozbrušovačka (frička) s kotoučem na kámen.

Zdroj: www.naradiasis­t.cz/zbozi/de­tail/elektric­ke-naradi:H311-050A:uhlova-bruska-500w-115mm

Další odpovědi
elektrikář

Diamantový kotouč, rozbrušovačka, Počítejte žula je tvrdá nesmí se na kotouč příiš tlačit
ať se to moc neohřívá zchladit vodou mohlo by to prasknout jinde než chcete.Pokud jich budete řezat větší množství.Zašel bych za kameníky Kde mají vodní paprsek. Tvary vykreslit mastnou křídou řez bude čistý a hladký

panenka

Řezačku mužete mít vodní se speciálním kotoučem určený speciálně pro tento materiál a nebo fričku s tým samým kotoučem.