Katherine13

Mám začít jezdit na koni?

Ahoj. Je mi 15 let a vždycky jsem chtěla jezdit na koni, ale nemohla jsem, protože bydlím ve městě. Má cenu začínat, když už jsem tak „stará“? Předem děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Pro mosoj: myslela jsem to tak, že většina holek začíná např. v 6-ti letech.

Nejlepší odpověď
Agneta

To je právě pro začátek nejlepší věk ! Taková osmiletá, když spadne z koně, tak si zlomí všechny kosti :DDD

Další odpovědi
mosoj

Začni, teď už jsi mladá.
Doplňuji:
No jo, to ale jezdí na houpacím nebo na oslíkovi.

Drap

Nikdy neni pozdě začít.

www

Začít jezdit na koni třeba rekreačně není vůbec podmíněno věkem.
Chceš-li proto, začni !

anonym

Nemá, zejtra umřeš…!
:-O
I když na koni nic neumíš, rekreačně můžeš začít třeba v důchodu – jde jen o to, čeho chceš vrámci daného sportu dosáhnout.

Davson12

Jak tu někdo píše začít lze kdykoliv, pokud tě to baví proč ne. Ale koukni se na vybavení co potřebuješ. Jezdecké potřeby http://www.kalenda-kone.cz/ – to není žádná sranda, co se týká ceny. A je potřeba na něm nešetřit, kvůli bezpečí.