jana kaperov

mam vymalovano na modrou barvu ted tam mam fleky mou vinou zkusila jsem to vymalovat ale do barvy

jsem se netrefila poradte co s tim dekuji

Odpovědi
hanulka11

nezbyde než přemalovat celou stěnu, modrá barva je na to choulostivá

a je třeba udělat víc nátěrů ,aby dobře kryla také jsme modrou malovali

http://img.na­dapenny.com/t20/120­13/nadap035422724­340232.jpg

Mapel

Modrá barva je opravdu na kocoury nejháklivější. Je potřebné asi 4 křížové mátěry a pak je to v pohodě. Dnes už tak málo kdo pracuje.