Kura

Mám volat „policajty“, když vím, že mě mají navštívit podvodníci s energiemi?

Prý za mnou posílají kurýra …

--
Původní dotaz

Slovo „fízly“ je vulgární, na tuto stránku nepatří.

Odpovědi
anonym

Zavolal bych protiteroristické komando

anonym

uvedl jste dost málo informací, proč ta strohost ? To žádné další informace k věci dostupné nejsou ? Kdo vám volal, jakou společnost reprezentoval, co jste jim řekl, na základě čeho k vám posílají kurýra ? … nahrával jste si hovor ? pokud ne doporučuji to začít dělat, každý android telefon to umí, stačí tato aplikace https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.appstar.callre­corder&hl=cs

Kamil Horvát

Proč je slovo fízly vulgární? Já ho používám normálně a vůbec mi vulgární nepřipadá. Prostě je to normální slovo jako každé jiné. Nebo někomu případá že je moc málo noblesní? No nevim, já na slově fízly nevidim nic vulgárního.

Kura

189ko, nejde ani tak o mě, ale aby s tím přestali. Aby přestali s oblbováním důchodců ne ?

Kura

Jiříku, na co více informací ? Mám to ověřeno, že jsou to podvodníci.