Vlcek222

Mám v počítači vir. Pomůže mi někdo, kdo s tím má zkušenosti?

Pokaždé, když zapnu počítač, objeví se mi zpráva, že Windows Defender provádí akci na vyčištění zjištěného malwaru. Nalezne mi to v počítači položku, která se jmenuje: Behavior:Win32/Blan­didi.gen a dá ji do karantény. Já položku odeberu a Windows Defender píše, že pokud chci dokončit vyčištění počítače, musím restartovat počítač. Ale když ho restartuji, znovu mi to píše, že v počítači je nebezpečný malware. Tak ho odeberu a nerestartuji počítač. Jenže když ho zase další den zapnu, objeví se mi to tam zase. Zkrátka nevím, jak se toho zbavit. Děkuji předem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
gecco

Stáhni a nainstaluj si slušný anitivir, např AVAST – https://www.a­vast.com/cs-cz/lp-ppc-win-01c?gclid=CJy­4qKnujMcCFazI­tAod_kIIFw
😉
A pak dej vědět, jak dopadla kontrola.

Další odpovědi
Zbynas

Doplním gecco: souhlasím s Avastem, nicméně v něm naplánuj kontrolu při restartu a udělej rovnou tu. Protože některé soubory nelze při běhu systému smazat a jiné se stále množí (trojský kůň), Avast umí kontrolovat a mazat viry ještě před spuštěním systému.

anonym

Nepíšeš jaký máš OS?
Pokud máš 8,1,tak žádnej antivir nepotřebuješ,je­likož 8.1 má v sobě Windows defenfer,ten ti postačí,
Tvůj hledaný soubor najdi v cílové složce a odstraň ho komplet!
Např.pomocí Glary utilities,tady to máš ke stažení zdarma:
http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/gla­ry-utilities/
Pokud budeš chtít klíč na profi verzi,pošlu ti ho vnitřní poštou.

lukas1912

ahoj ja bich skusil tento program na odvirovani pc http://www.slu­necnice.cz/sw/mal­warebytes-anti-malware/