Tomaseko Mi

Jak se zbavit viru Trojský kůň?

Odpovědi
anonym

Co takhle antivirový program?

Dochy

Trojský kůň není konkrétní virus, je to ale škodlivý kód. Jako Trojský kůň je označován SW který sis sám úmyslně nainstaloval (něco jako screensaver HotAmanda 😉 ), který ale na pozadí dělá další činnosti, které by se Ti nelíbili, o kterých nevíš, a se kterými bys téměř jistě nesouhlasil.

Takže základní obrana: Odinstalovat. Je možné že nainstaloval nějakou komponentu, která zůstane i po odinstalování „nositele“ – na to by měl zabrat antivir. Ne všechny antiviry znají a umí odinstalovat všechny škodlivé kódy.

jáára

To není virus.

elkon

Neumíš napsat co je to za zařízení?

plebs

Možná by pomohl Paris co unesl Helenu do města Troja

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Jaké zařízení (PC/mobil)? S jakým operačním systémem? Jde systém spustit? Jak se napadení projevuje?

Tomaseko Mi

napadl mě jak se ho zbavit???