Když mám v PC vir jménem win32 a malware, jak to mám odstranit a je nějaké riziko, že bude mít přístup k bance a mailům?

Když mám v PC vir jménem win32 a malware, jak to mám odstranit a je nějaké riziko, že bude mít přístup k internetovému bankovnictví a e-mailům??
Doplňuji:
(může získat moje hesla?)

Nejlepší odpověď
www

Ten neřád se určitě jmenuje trochu jinak.
V každém případě jej co nejdříve odstraň tím, co jej našlo a neřeš co on může/nemůže !
Zkušenost

Další odpovědi
Majkl95

pošli Bedymu ten výpis z hijackthisu ;) http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/notebook-se-seka