Bee282

Mám v PC vir? Co to může být?

Je to vir nebo je problém jinde? Proč jsou některá písmenka fialová? a co s tím?

Odpovědi
aliendrone

Takhle se to poznat nedá, může to být milliontři věcí, v neposlední řadě poslední aktualizace Widlí. (Doteď opravuji bordel v systému, co mi napáchala!) :(

ivzez

Co je to za prohlížeč?
Podle mne v něm tak máte nastavenu barvu odkazů.

Edison

Mě to spíš přijde na problém s fontem a náhradou fontu.

mzm

Tohle vypadá na podivné (přehnané?) nastavení vyhlazování fontů. Zkusil bych si pohrát s tímto nastavením. (v nastavení systému (tuším) výkon, vyhlazování fontů… vyhledávání na netu napoví více).

Mc Merkurion

@aliendrone: … než to uděláš, můžeš po další aktualizaci začít znova …