Ivabe

Mám už asi 3 týdny kašel, teď se mi k tomu ještě přidala rýma, co s tím a jak se toho zbavit?

Odpovědi
dědapetr

Co nejdřív navštívit lékaře aby to nebyl zápal plic já ho taky dostal začalo to stejně.

Michal Kole

Toto déle trvající nachlazení by bylo už asi dobré, prokonzultovat s lékařem. Z 3týdenního kašle musíte mít krk dost poškrábaný tak by se možná hodil nějaký hojivý sirup.

jahudka_vlm

To znám, už mám osmé antibiotka od listopadu a nikdo neví co se děje. Určitě rychle lékaře.