SimakPida

Mám ukončit studium na vysoké škole když už jsem tam tři týdny nebyl, nebo se odhlásit až najdu zaměstnání?

Rozhodl jsem se skončit s vysokoškolským studiem, ale zatím jsem pořád studentem navzdory tomu že ve škole jsem nebyl téměř tři týdny. Moje otázka tedy zní jestli mám s odhlášením ještě počkat abych se zatím nemusel registrovat na Úřadu práce, nebo nejdřív zkusit najít zaměstnání?
Doplňuji:
Nerozmyslím, studium jsem nezvládal. Jinak díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Zkus hledat práci, myslím si, že ji jen těžko najdeš, třeba si to ještě rozmyslíš a do školy se vrátíš.
Doplňuji:
To je škoda, pokud ukončíš studium, tak musíš na ÚP, aby ti nevznikl dluh na zdravotním pojištění.
Jinak přeju, ať si najdeš brzo práci, je to dnes docela bída, pracák ti určitě nic nenajde. ´Musíš hledat sám, nejlépe přes známe.