Nela56

Mám zakoupit suchozemskou želvu, když je riziko, že bude tesknit?

Dobrý večer, nevím, zda tedy zakoupit suchozemskou želvu, když je tady riziko, že bude tesknit..´
Moc bych si ji přála, ale chtěla bych už nějakou starší, né úplné miminko, jenomže je tady možnost, že se bude trápit a budou jí chybět minulí majitelé či želvy, se kterými žila. Co tedy ? :(
Zase na druhou stranu by si ji stejně koupil někdo jiný, když né já.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ten který je

Ne, trapila by se