Lukáš Rusek

Poradíte, jak vyřešit popsaný problém?

Dobrý den mám takový problém ohledně ESET nod32 antivirus. Nainstaloval jsem si ho před 30 dněma vypršela mi verze. Teď ho chci odinstalovat ale nejde to. Když jsem ho instaloval tak mi to ukázalo že instalace selhala. Teď není ani v: programy a funkce. Anui když ho dám do vyhledáváče windows. Po celou dobu 30dní nebyl ve vyhledávači! Prosím poraďte mi jak ho odinastalovat!

Původní neotázka
Mám takový problém

Odpovědi
still

Dobrý den, použijte ESET AV Remover tool ze stránek Esetu https://www.e­set.com/cz/stah­nout-nastroje/
Pokud to nezabere, kontaktujte tech. podporu Esetu, určitě pomůžou.

Kepler

Zkus program Revo Uninstaller (ke stažení zdarma).