anonnymka

Mam se sverit mamce?

Ahoj, jemi 14 a menstruaci jeste nemam. Mela jsem takovy smrduty vytok. Tak jsem se sverila mamce. Hned druhy den rano jske sli k lekarce. Lekarka me posadila na luzko podivala se mi do pochvy a rekla vydrz. Kdyz sem se lekla a rekla co coje.. Ona rekla nic vydrz. Tak sem drzela. Najednou 10× jehla mezi nehama. Fakt me tam pichala kdyz sem zacala strasne brecet. Srrasne to bolelo. Tak rekla je to jenom 10cm jehla. Tak sem cala strasne berecet to jen tak nedelam. Po tom jsem nepohla 2 tyndy curat. Strasna bolest. Po mesici se to stalo zas ten vytok. Mam se sverit mamce? Potom by sme tam zas sli.. A ta bolest. Nemam si to radsi pichnout sama? Ja se tam fakt znova bojim… Strasna bolest..... Mam se sverit mamce?

Nejlepší odpověď
anonym

To si děláš srandu,ćo by tě tam měla píchat nějakou jehlu?desetkrát?
Měla bys to řešit a nejen s mamkou.

Další odpovědi
Alesh

lepší je svěřovat se anonymním lidem na internetu… P.S. myslím to ironicky

Klára K.

Panebože, holka, takhle se prováděly potraty v sedmnáctém století!
Jestli to tak vážně bylo, tak to řekni mámě, tady bude problém spíš v té lékařce…

Klára K.

Panebože, holka, takhle se prováděly potraty v sedmnáctém století!
Jestli to tak vážně bylo, tak to řekni mámě, tady bude problém spíš v té lékařce…

pusinka50

Jděte k jinému gynekologovi! A co nejdřív.