Nikuuš

Jak mám říct mamce že mě to tam dole svědí a pálí? hrozně se stydím…

Nejlepší odpověď
briketka10

řekni jí to přesně tak, jak jsi to napsala sem, tady ses taky nestyděla a myslím, že mamka k tobě bude laskavá a pochopí tě, může se jednat v tvém případě o zánět močového měchýře..

Další odpovědi
anonym

To přeci není nic špatného, koukej se mamce svěřit! Můžeš mít nějaký zánět nebo mykozu, rozhodně se stav sám od sebe asi neupraví a hrozí ti chronické potíže nebo trvalé komplikace.

mojitek

když ses nestyděla to říct mě,tak mamce to určitě vadit nebude a určo ti poradí abys zašla na gyndu.Neboj se toho 😉

Deniss

jestli tě to při čůrání bolí,svědí a štípe ještě více tak máš zánět.. řekni to mamce.. neboj se ;)