Je mi 14 a měla jsem sex a byl bez gumy a měla jsem dostat menstruaci, jenže ja ji mam třeba hodinu denně a pak nic.

Nejlepší odpověď
panenka

V tomto případě bych ti poradila zajít s mamkou na gynekologii a laskavě na sebe dávat příště větší pozor .Gynekolog tě vyšetří a doporučuji ti když tam budeš a chceš mít sex nechat si napsat antikoncepci.
Pokud jsi těhotná to my ti tu bohužel neřeknem už dopředu tě lituji ,protože ve 14 letech to není žádná sranda stát se matkou.

Další odpovědi
Jahoda

  1. Zajímalo by mě, jak můžeš mít sex ve 14-ti letech, když je to v takovém věku ještě trestné.
  2. Budeš se muset přiznat mamce. Lehké to nebude. Ze všeho nejdřív si můžeš koupit těhotenský test (Zjistíš, zda těhotná jsi, či ne), aby panika nebyla větší, než bude.
  3. Pokud zjistíš, že těhotná jsi, máš průšvih. Pochybuji, že rodiče Ti „dovolí“ mít ve Tvém věku dítě. Pokud Ti to „nepovolí“, pošlou Tě na interrupci. V dospělosti ale můžeš mít problémy s otěhotněním. Dokonce nemusíš otěhotnět vůbec.
  4. Pokud těhotná nebudeš počkej na sex minimálně do 15-ti. Od patnácti ho můžeš mít a trestné to není. + Nech si předepsat antikoncepci.
  5. Co kluk/muž, se kterým jsi sex měla? Ten se o Tebe nezajímá? Měl by Tě podržet
  6. Pokud opravdu těhotná budeš (Což Ti opravdu nepřeji) a Tvůj partner má více jak 18 let, počítej s vyšetřování, jelikož se to bude brát jako znásilnění.

I tak přeji mnoho štěstí a síly. Budeš to potřebovat…

Meggi

ahoj hlavu vzhůru to se stane není potřeba ti říkat cos měla nebo ne už se stalo tak buď klidná kup si test a uvidíš.Určitě by to chtělo se svěřit mamce a v klidu to probrat.