JájsemRaibek

Mám se obávat, že namísto stavění májky budeme stavět sněhuláky?

https://www.no­vinky.cz/doma­ci/436097-zima-jeste-nekonci-meteorologove-ocekavaji-dalsi-privaly-snehu.html
Za 4 dny máme stavět májku, ale mám obavy, že spíš budeme stavět sněhuláka. Je má obava na místě?

Nejlepší odpověď
gecco

Klííííd…
😉
Májky stavíme dost vysoké – budou vidět, tolik sněhu nenapadne…
😉

Další odpovědi
Kepler

Májka se staví za všech okolností, nezávisle na počasí. Ale nechat si vychladit lahváče ve sněhu, zatímco koukám vleže na májku a rozvetlé třešně, co může být kouzelnějšího?

led

To bohdá nikdy v našich zemích nebude,
aby mládenci svým dívkám májky nestavěli!
Nechť Slunce pálí, nechť Lední muž mrazí,
nic mládence neodradí, májky milé před okny staví…
nebo… ano?

yuko

+2 – +13

marci1

Neboj, do soboty už sněhuláci roztají. 🙂