Jdjd

Mám šanci se někam dostat?

Jsem pilný a ochotný se učit stále novým věcem, momentalně mám cíl na který potřebuji ušetrit 50 milionů korun, mam to vzdát rovnou protože je to nemožné, nebo nějaká naděje je?

Nejlepší odpověď
Emefej

Naděje je vždy. Pokud ušetříš 10 000 000 ročně, tak to máš za pouhých 5 let.

Další odpovědi
elkon

Podle mě to je normální cestou nereálné. Tím myslím vydělat si takovou sumu jako běžný zaměstnanec. Na to stačí jednoduché počty.

Emefej

elkon > proč nereálné? Všiml sis, že dotaz je zařazen v kategorii „Trestní právo“? Takže se asi neptá na „normální“ cestu.

elkon

Mě se tu žádné kategorie nezobrazují, všechny dotazy mám normálně pod sebou. Ale to není rozhodující a je mi to jedno. Nepředpokládám, že se někdo bude ptát na nějaké levárny. To jsou pak čistě spekulace. Nakrást se dá cokoli, má-li k tomu člověk dispozice. Na dotaz odpovídám, bez ohledu v jaké je „škatulce“.