Fivegin

Mám šanci dostat se na Střední odbornou školu ochrany osob a majetku s.r.o. ve Zlíně?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli mám šanci dostat se na Střední odbornou školu ochrany osob a majetku s.r.o.
zatím dokončuji 8. třídu
Chtějí tam jen známky z češtiny,mate­matiky,tělocvi­ku,angličtiny
a já mám z těchto předmětů:

1.pololetí/
Matematika-2
tělocvik-1
angličtina-3
čeština-3

2.pololetí/
matematika-2
angličtina-3
tělocvik-1
čeština-4

Hlasujte v anketě

Odpovědi
elkon

Ne

Mateřský jazyk – ostuda.

rrihamirek1

Ano

vzdycky je sance zkus to… budes mit 4 roky na prokazani skutecnych dovednosti

Anonymm2847

Ano

Není to moc o známkách, je to o tom jak dobře se na přijímačky naučíš. Pokud se budeš učit, tak se dostaneš, není to moc těžké.