Fivegin

Mám šanci být přijat na Střední školu gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvkovou organizaci?

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace
Chtěl bych jít na obor: ekologie a životní prostředí
mám dohromady průměr 2.1

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ne

Ptáte se na špatném místě. Záleží na tom, kolik žáků se bude na uvedený obor hlásit, jaký budou mít průměr z 8. třídy a z 1. pololtí 9. třídy, jak úspěěně složí přijímací zkoušky ostatní žáci ivy. Dalí škutečnost, . záleží i na tom, kolik žáků bude škola a jak se počet liší od počtu přihlášených.
Tudíž volila jsem jednu možnost, nemohu říct ano , či ne, protože vás do školy nebudu přijímat, takže to záleží na vaší úspěšnostiu příjípmacípch zkoušek, na známkách, čio určtiých předmwtech, na počtu žáků, které bude škola přijímat.

Oje oopravdu zbytečná, je to 50 na 50, ale říká se, že naděje umoírá poslední. Měl jste se podívat na stránky školy, zjistil byste víc informací, třeba zájem o školu v minulosti atd., zda něco víéc vám zvýší počet bodů pro přiojetí, různá ocenění, aktivity apod.

Další odpovědi
Dvorní šašek

Ano

Je sice prima, že jsi sečetl průměry z osmičky, ale škola chce 2. pololetí osmičky a 1. pololetí devítky. Zjisti si, jak probíhá přijímací řízení, pokud berou na průměr, jaký průměr je pomyslná hranice úspěšnosti přijetí. Pokud zde není ředitel školy, tak se zde odpovědi, zda budeš přijat /
nepřijat nedostane. Nauč se hledat informace sám, jestli o tu školu (obor) máš zájem.

Drap

Ne

Nevíme z tvéotázky na jakou školu vlastně chceš. Zřejmě v Bzenci nevyučují gastronomii a lesnictví, taková škola snad neexistuje. Co se týká přijetí na školu tak šanci jisou máš. Šance je totiž vždy, někdy větší a někdy menší.

paul1

Ano