sofid

Mám problém se skype, nelze se přihlásit z duvodu chyby při načítání z disku, nevíte co to znamená?

Zdravím, už asi 14dní mi nejde přihlásit na skype. Když napíši Jméno a Heslo, tak po chvilce mi to napíše: Nelze se přihlásit z důvodu chyby při čtení z disku. Zkuste prosím Skype restartovat. Pokud se tato chyba znovu objeví, navštivte prosím stránky podpory pro další pomoc. Už jsem to zkusil i odinstalovat a znovu nainstalovat (i starší verzi) ale nic se nezměnilo, počítač jsem taky restartoval ale nevím jak restartovat skype. Prosím o pomoc.

Nejlepší odpověď
badisko

No nic nemuze ho najit … pokud nas XP tak bych ti doporucil ..nejdrive stahnout service pack 3 nainstalovat a pak stahnout skype ale nejakou srtarsi verzi … http://www.in­staluj.cz/sky­pe/starsi-verze neni to nutne v tomto poradi :D

EvelínaK

Ahoj,já dneska řešila to sámé a nakonec mi pomohlo: https://suppor­t.skype.com/en/faq/­FA10143/why-do-i-get-a-disk-i-o-error-when-i-try-to-sign-in-to-skype-for-windows-desktop stačí si tam najít návod ke správné verzi Windows ;)