Slezan

Mám právo být ozbrojen?

Mám právo na to jít třeba po městě a mít u sebe zbran,at·už palnou nebo nějaký nůž?

Nejlepší odpověď
atriplex

Střelná zbraň se musí nosit skytě a musíte mít na ni povolení.

Další odpovědi
quentos

nůž bez problému, na palnou je třeba mít zbrojní průkaz, potom taky – co by ne? Běžně chodím po městě s nožem a teleskopickým obuškem. Jak jinak by se měl člověk účinně bránit proti napadení?

led

Pri splnení požadovaných podmienok môžete.
Otázne je použitie takejto zbrane.

Bunnik

Já nosím občas pepřák. Ale většinou zrovna když mám strach z nějaké noční uličky, tak si vzpomenu, že ho mám v jiné kabelce :(

Tata

Pokud máte zbrojní pas, můžete si pistoli nosit na veřejnosti jak chcete. Otázka je však jiná. Vy by jste byl schopen vystřelit na člověka? Chcete nosit zbraň na svojí ochranu nebo aby lidi viděli že jste drsňák? Nebo dokonce aby jste si mohl na někoho vystřelit? Až si vyřešíte všechny tyto otázky tak raději nechte střelnou zbraň doma a sežeňte si pepřoví sprej, nebo paralizer, Také dobře poslouží a nezabijí.