Mám paušál od t-mobilu a chci jí vypovědět s finančních důvodů dříve,jak postupovat? Řelki že jí musím platit 3roky.

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou ještě 2 možnosti, v průběhu smlouvy lze zažádat o změnu na levnější tarif (nižší paušál) a nebo se vyptat jaký je poplatek za zrušení smlouvy. Ale většina operátorů jej má natolik vysoký, že se to skoro nevyplatí.
A úplně krajní řešení, přenechat SIM kartu do vypršení někomu z rodiny nebo známých a pořídit si levnou nebo na kredit.

Další odpovědi
Frckar

Bohužel, budete muset ty 3 roky počkat. Ve smlouvě je vždy tzv. „výpovědní lhůta“ a u každé společnosti je to jiné, někde rok, někde dva a někde klidně jen pár měsíců.

baghira

Ještě je jedna možnost, ale není jistá. Čas od času oznamuje operátor změnu smluvních podmínek, a v souvislosti s tím je obvykle možné ukončit smlouvu, uzavřenou za podmínek předchozích. Ale taková změna se provádí velice zřídka, a možnost vypovězení smlouvy je potřebné si pohlídat, operátor na to pochopitelně nijak zvlášť neupozorňuje.