Anonym*****

Chodí se do solária bez plavek, úplně ,,nahatý''? Nebo tam můžu jít i s plavkami?

A co kdybych šla ve spodním prádle? Ne vyloženě v plavkách, ale v kalhotkách a podprsence. Může se to taky?

Odpovědi
led

V sólo kabinke nahatý po dohovore s personálom, aby nerušili

elkon

To se dovíš na místě, bude to po domluvě. Ale být tam oblečený nemá podle mne smysl.

led

Personal počas vizuálne skontrolovať, či nemáte zdravotné problémy.

led

Personal má povinnosť počas procedúry občas vizuálne skontrolovať, či nemáte zdravotné problémy.