čukotka

Mám noťas s Widows Home Premium a sháním funkční player pro filmy Mp4 nebo aspoň kodeky

Stauji z You Tube filmy,dokumenty nebo písničky některé jsou v Mp4

Nejlepší odpověď
Bedy

Doporučuju nainstalovat ffdshow filtr a přehrávat to pak přes Windows Media Player. Ffdshow stáhnete z http://source­forge.net/pro­jects/ffdshow-tryout/files/la­test/download
Nebo doporučím přehrávač VLC Media Player či též mezi uživateli oblíbený KMPlayer.

Další odpovědi
arygnoc

jednoznačne doporučujem KMPlayer.
zadarmo
česká lokácia
žiadne doinštalovanie kodekov apod.
široké možnosti úpravy zvuku, videa, posunu, zrýchlenia, synchronizácie titulkov a pod.