ShyDoe

Mám na prostředníčku pravé ruky mozol od psaní, Co s tím ?

Mám to od toho, jak opírám propisku o prostředníček při psaní, už asi od 5. třídy(teď jsem ve třeťáku)a pořád to nemizí i když se snažím netlačit na propisku, nebo jí držet ukazováčkem…Nevíte někdo, jak se toho zbavit, protože to nevypadá moc vábně..?? Děkuji moc :)

Nejlepší odpověď
IQ tykve

Raději mozol od propisky, než od lopaty!

Další odpovědi
cochee

Měl jsem na SŠ úplně to samé. Teď jsem víc než 2× starší a ten mozol mi tam zůstal, i když píšu proti střední škole minimálně. Mi nevadí, protože jsem mužský. Zkus ho opatrně brousit pemzovým kamenem, co se používá na paty, ale chce to trpělivost, ono to bude na několik týdnů až měsíců. Musíš postupně, jinak se asi nevyhneš poranění tím kamínkem.

huxa

Zkus jiné držení propisky, jestli ti to nepůjde, oblep si ho náplastí, tou vyměkčenou částí na místo, kde opíráš propisku. Jestli můžete a SŠ používat notebooky, využij toho.

Protiva

Kup si novou propisku, ty reklamní jsou na parádu.