denininy

Jak se zbavit chlupů na ruce?

Nema cenu psat nakej lejzr to je moc drahx ale treba si predstavte tmavsi chlupy huste na rukach jak se vam vsichni smejou jak se toho zbavit prosim pomoc

Odpovědi
Alesh

Dojdi si na kožní, tam ti zasvěceně poradí, kromě laseru se to dá i peroxidem.

redy

Prej pomáhá vařící voda, a zvon 🙂

Nejde mi zkopírovat, ale když jsem našla já, najde každej 🙂

terry

Stejně jako na nohou.
Buď holit každé 2–3 dny.
Nebo trhat voskem, vydrží to déle, ale bolí to.

hippeace

no trhat no
holit nebo trhat
u toho trhání je více možností – cukrová pasta, vosk, voskové pásky, epilátor a nebo další drahé přístroje jako laserové epilátory atd,

iceT

Depilací voskem, chloupky budou dorůstat pomalu a méně, budou jemnější. Určitě neholit.