dragon418

Mám myš laboratorní a nevím jestli se s myškama chodí k veterináři. Přecejenom je to male zviře.

chodí se s myší k veterináři?

Nejlepší odpověď
beer

Nejen s myškami se chodí k veterináři v případě zdravotního problému, určení pohlaví, nebo jen rady.
K nám chodí dětští zákazníci třeba i se šnekama, akvarijní rybkou, cvrčkem že necvrká (byla to samička) ap. A občas je to docela sranda ))

Další odpovědi
Lucijej

Mylíš jako na preventivní prohlídky? :o)

Pokud jí nic nebude, tak nemusíš…

badisko

nechodi …ale proc by jsi nemohl je to taky zvire …no ikdyz u techto mazlicku kdyz kdyz skonci zivotnost tak ho proste vymenis …za novejsi model…

Beer4Real

No divej já sem měl křečka co byl určitě o dost menší jak tvá myš a šel sem s ním na operaci ušního vředu. Sice tu operaci nepřežil, ale chtěl sem tím říct že veterinář ti opraví jakékoliv zvíře :)

mosoj

Pokud to myš potřebuje jdi k veterináři. I s malými zvířaty se chodí k veterináři za velké peníze.

Elis Pokorná

Pokud jí něco bude, určitě s ní k veterináři jdi :) Pokud to ale nebude potřeba, nechoď.