Lorrien

Mám malý fibrom(nádor) v koleni. Pan doktor mi řekl, že to nevadí, nic se neděje. Byla jsem ráda. Ale teď nemohu chodit.

Dobrý den,
potřebuji Vaši radu.
Asi před měsícem jsem byla u ortopeda, protože jsem měla malý nález v kolenním kloubu, který mě občas bolel. Jenže v poslední době bolí čím dál víc (nezávisle na aktivitách, kt. provozuji), až dnes večer se na ně dokonce ani nemohu postavit. Od pana doktora jsem dostala uvolnění na některé činnosti v TV (skoky, dlouhé pochody, běhy) a doporučení na nějaké volně prodejné léky obsahující kolagen, atd. (které jsem si samozřejmě koupila a užívám je).
Nemáte prosím někdo (nebo Váš blízký) zkušenosti s tímto typem onemocněním? Mám počkat, nebo se objednat? Potřebuji být co nejrychleji v pořádku kvůli vystoupení.
Děkuji Vám.
Doplňuji:
Děkuji za Vaši radu, ale bohužel, nemohu zároveň chodit ke dvěma ortopedům a navíc to budou řešit operativně, což nemohu dopustit… Jen jestli se to nedá řešit přes ortézy, fyzioterapie a tak.

Odpovědi
badisko

Cetl jsem jen zacatek …protoze stejne vim co bych ti poradil ..ikdybych to docetl nam to nerikej a rekni to doktorovi …pan doktor te asi trosicku odbil ze ?..nevadi navstiv jineho lekare a uvidis co on na to …kdyz uz nic aspon se ulijes ze skoly .......

arygnoc

divný doktor.

bol to doktor medicíny?
Doplňuji:
fibrom je fakticky nevratný, nedá sa liečiť konzervatívne, iba invazívne (operácia).

pokiaľ potrebujete byť fit, poraďte sa s ortopédom na odklade zákroku a prípadnej premedikácii, ale úspešnosť je pomerne malá – ostáva iba ten zákrok.

treba si proste zvoliť priority, či ma prednosť zdravie alebo nejaké vystúpenie.