Klukbeznapad

Mám jít na venerologii po pouze orálním sexu s klukem? (Oba jsme provozovali)

Ve středu byl den, kdy se to odehrálo.

Potřebuji poradit, díky.

Nejlepší odpověď
autacek

Po sexu s dívkou bys také hned utíkal k doktorovi?

Možná by bylo dobré chovat se v těchto věcech zodpovědněji a k přeblafnutí krocana přistoupit až po déletrvající známosti a získání alespoň elementární důvěry, že nic nechytneš.

Další odpovědi
hapiky

Za vyšetření u lékaře kromě ostychu nic nedáš. Za nevyšetření můžeš zaplatit životem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Klukbeznapad

Takže jak mám jednat?

nyjono

Použij mozek. Než s někým začneš š**at, měl bys ho vidět víc než 2×.
Prober to s rodiči nebo nějakým jejich zástupcem.

Klukbeznapad

A za jak dlouho mám na venerologickou ambulanci zajít, když orální sex byl 7.7.2021? Děkuji moc

led

Doporučujem stránku http://www.004.cz/
To je stránka – Názory, polemiky a informace o běžném bytí gayů a leseb ve společnosti.