daxter

Poradíte s problémem při reklamaci zboží?

Reklamoval jsem zboží(u Alzy a v reklamaci je napsáno že jsem dodal jen hlavní věc k reklamaci) a 31. den jsem si došel pro peníze k obchodníkovi a ten mi dal peníze bez zbytečných řeč. Podepsal jsem papír s tím, že přebírám peníze, ale neřekl mim že chce vrátit zbylé příslušenství od toho zboží a tak jsem mu nic navíc nevrátil. A majitel a reklamující osoba jsou dvě odlišné osoby(nepodni­katelé). Může prodejce chtít toto příslušenství zpětně? i když mi dal dávno už peníze?
Jedna se o baterii, ovladač a nabíjecí kabel cca 3 tisíce prodejní cena

Plvodní neotázka
Mám jeden problém ohledně reklamace.

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě. Ty jsi za příslušenství nezaplatil, tak patří jemu.

Další odpovědi
Lamalam

To příslušenství jsi nezaplatil, tedy ti nepatří.

gecco

Máš vrácené peníze, podepsaný protokol – vůbec to dál neřeš – reklamace je dořešena a vyřízena…
😉
Nikdo po tobě dál nic chtít nebude…
😉

Kryšpín

Vypadá to, že byste měl úspěch v politice, záleží, zda jste čecháček, neb solidní zákazník

Jiří Bohumil

Za co jsi dostal vrácené peníze, to Ti asi nepatří a měl b y jsi to vrátit. A pokud by to prodejce chtěl zpětně, tak určitě. Ale to už je pouze o morálce a slušnosti.

Dochy

Může. Ale není to moc pravděpodobné (pokud nešlo o něco příliš cenného)