KN

Mám jako nájemce bytu od města právo o přeladění společné antény?

děkuji
Doplňuji:
Přeladění kvůli na multiplex 4. Bydlím v Hradci Králové a přijímám signál z Krásné, ale zároveň mi nejde multiplex 4 , který vysílá z Chlumu. Na správě mi řekli, že bych musel něco zaplatit. Je to možné?

Nejlepší odpověď
tom004

Přeladění, na co, kam a proč. Takhle je to dost nečitelný dotaz.
Doplňuji:
U nájemních bytů, má majitel povinnost zajistit, aby nájemník mohl přijímat tzv. domácí programy. Jak to zajistí, je na něm. V nájmu se platí i poplatek za provoz STA. Měla by v něm být zahrnuta i částka na případné opravy a modernizaci. Pokud je ta částka malá, nebo nestačí na pokrytí nákladů, může se s nájemníky dohodnout na nějaké, třeba jednorázové, platbě. Ale povinnost, toto vysílání zajistit mu zůstává i když se nedohodne se všemi nájemníky.