Moňa 1982

Mám dotaz, dcera byla napadena cizí osobou. V nemocnici byla ošetřena. Na obličeji měla hematony a pohmozdeniny.

Nad obočím a čele měla jeden steh. A krční límec. Trestní oznámení jsem podala. Ale na obličeji ji zůstaly malé jizvy a fleky od pohmozdenin. Myslíte že ji to zmizí nebo uz to bude mít nastalo.

Odpovědi
Hufnágl

Tak to (ne)jsi na správné poradně. To chce navštívit chirurga a dermatologa, nejlépe v místě bydliště.

Zvidatel

Těžko říct, ale pokud to není až moc hluboké nebo „zdeformované“, tak by se to mělo zahojit. Ale po stezích často zůstávají jizvy, ale příjde na situaci. Pokud to není moc vážné a je to dobře ošetřené, tak by neměly zůstat ani jizvy.
Osobně si myslím, že se to zcela zahojí. Ale to je spíš otázka přímo na doktory.

cukrar

Myslíte že ji to zmizí nebo uz to bude mít nastalo…
dejte její fotku plastickému lékaři, on Vám sdělí, že: „Musím Vaší dceru vidět, pak se uvidí“.

cochee

No, takže nemáš dotaz. V celém tvém vyprávění není ani jedna otázka.

Hufnágl

jsemjá
A já si bláhově myslel, že to není nakažlivé, upozorňovat na gramatiku!

anonym

Přijde mi to irelevantní kolikrát.