Avatar uživatele
Zuzka158

Mám doma octomilky v každem pokoji, nepomaha uklid ani vynašení koše ani likvidace kytek. Pasti nezabiraj, kde se berou?

Jsou tady cely rok, nepřetržitě, i v pokojich kde se nejí ani nepije ani není koś, umyvadlo ani jedina kytka. Je jich cele hejno a lapače jsou plné ani tak jich neubyva. Zdržuji se všude, v oknech v koupelně letaji po pokoji.. Netuším co je láká protože nejsou jen na jednom místě hromadně ale roztroušeně vidim nějakou každou chvíli. Jak je odhalit proč tady jsou?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, ivzez, aliendrone před 2028 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jsou to nezmaři, nezbývá než najít zdroj. (U mne to byla hydroponicky pěstovaná květina, voděnka nebo tak nějak se jmenovala.) Nezapomeň prolévat Savem odpady včetně přepadových kanálků – zejména ve dřezu!

Jinak BEZPODMÍNEČNĚ PRAVIDELNĚ insekticidy, insekticidy a ZASE INSEKTICIDY! A pak JEŠTĚ VÍC insekticidů a pak po cca 1 měsíci bude po nich! :) V na jaře a v létě je celkem snadné se jich zbavit, na podzim a v zimě to jde o dost hůř.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Zuzka158 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Zdržují se i tam, kde je ovoce a jakékoliv ovocné a sladké vůně, samozřejmě i kyselé. Taky jich občas mám v bytě plno, ale zatím se mi je vždy podařilo vyhubit Biolitem, vynesením odpadků a úklidem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Máš v domácnosti NĚCO, kde se množí. NAJÍT a ODSTRANIT!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Letos se jich urodilo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Boban Kh

Nezapomeň na ty lapače…
Fungují přece na principu „vůně“, tedy"přilákání" hmyzu.
Octomilky jsou schopné zachytit jejich oblíbený pach až na 11 Km!!!!
Takže lapač použít, ale NEVĚTRAT!!
Po „odchytu“ lapače vhodit a pak větrat…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek