hruby

mam dluh asi 600tis beži exekuce bydlim u syna nic nevlastnimjako byvali zemedelec pobiram od minis.zemedelstvi roc.duch

d 240tis/kc.veritel o tom nevi pujdu delat s cistym videlkem 15tis/kc/mes.mam manzelku ta tez nic nevlastni chci na sene vyhlasit bankrot jeto pruchodne co mne ceka dik kachlik

Nejlepší odpověď
anonym

Kdyz si budete zadat o " osobni bankrot " , tak tam budete muset uznat ten duchod . Jinak spachate trestny cin a oni na to stejne prijdou a zacnou vam strhavat stejne casku – do ziv. minima na ten dluh. Bankrotem neuspejete. A exekuce prijde tam , kde se zdrzujete – bydlite

Další odpovědi
Fidel

Podle §222/1 písm. a; /3 písm. a Trestního zákoníku se dopustíte trestného činu poškození věřitele a způsobíte mu svým jednáním značnou škodu. Sazba za tento trestný čin je 6 měsíců až 5 let. Tak si to užijte :)