Krystof420

Mám čtyřku z dějepisu a dvě trojky – z přírodopisu a chemie. Je možné se dostat na SŠ s maturitou?

Nejlepší odpověď
Speed77

Normálně, pokud dáš přijímačky. Rozhoduje ředitel a vybírají podle „úspěšnosti.“ Většinou se spíš řídí pořadím, jak kdo uspěl, takže není vlastně o čem rozhodovat. Úspěšnost (body) v přijímacích testech a pak podle vysvědčení. Srovnávají s ostatními. Důležitější jsou přijímačky. Čtyřka sice není nic moc, ale pokud nejdeš na nějaký „dějepisecký obor,“ tak nevadí (možná by se spíš pozastavili u špatné známky z nějakého maturitního předmětu – na tom oboru, kam se hlásíš).

Další odpovědi
quentos

Pokud budou přijímačky z češtiny (což na SŠ bývají), obávám se, že ne.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.