otaznik007

Mám být v klidu, nebo mám jít k lékaři, když mě bolí ucho a neslyším na něj?

Před týdnem mě začalo trochu bolet ucho. Zalehlé bylo jen trochu. Předevčírem večer mi zalehlo úplně a neslyším na něj (slyším šumění). Ucho už teď není tolik citlivé jako na začátku, když jsem ale ležel v posteli, tak to bolelo docela dost. Ve dne je to v pohodě, občas mi uchem proběhne bolest, ale jinak dobrý. Jelikož nemám zrovna v lásce lékaře, tak se ptám: Myslíte, že to nějak samo odezní? Nebo je potřeba s tím jít k lékaři?

Nejlepší odpověď
Drap

Zajdi k lékaři a potom můžeš být v klidu.

Další odpovědi
led

Láska neláska k doktorovi, zdravie je prednejšie. Bolesť je príznak zdravotného problému, je to taká vnútorná reč tela vášmu rozumu.

Nysphe

Určitě by to chtělo, může se stát, že pokud budete dlouho čekat, vyvine se z toho něco nepříjemného- třeba zánět.

Kdyžtak můžete vyzkoušet například ušní svíčky, ty se používají právě při pískání či šumu v uších.

bolak

Že ty sis do něj strkal nějaký ty tyčinky, vid? 🙂

ivzez

Neboj, máš správný přístup. Lékaře je zásadně potřeba
ignorovat a informace se zásadně hledají u laiků v internetu.

Nebo ti jde o zdraví?
V takovém případě nikdy nečekej týden, ale řeš problém
hned → samozřejmě u lékaře (zde ORL).