Araxis

Mám brát nadále antikoncepci?

Dobrý den.Rozjíždí se mi zánět močového měchýře.Trvá to již třetí den.Zatím to léčím tabletami urinal+urologické čaje.Chtěla bych se zeptat zda je vhodné nadále užívat antikoncepci.Sex mít určitě nebudu,spíš jde o to jestli mi to nijak neškodí,nebo naopak zda se mi to zlepší když budu pokračovat v užívání.Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
NikkiD

Taky jsem ho měla, asi dva týdny zpět, brala jsem antibiotika i antikoncepci a úplně v pohodě. Kromě toho by ti lékař určitě řekl, kdyby HA něčemu vadila :)