MojeJmeno

Který malý vodní živočich má malinké, červené, kulaté tělo a nožičky, pomocí nichž plave?

Dnes jsem v tůňce spatřil malého živočicha a zajímalo by mě, co je zač. Měl malinké, červené, kulaté tělo. Měl nožičky, pomocí kterých plaval. Viděl jsem to poprvé životě, tak jsem zvědav, co to je.

Odpovědi
Kelt

Je škoda, že neuvádíš nějaké rozměry, míru. Mohl to být nějaký obojživelník, mlok, čolek, nebo pulec než se změní na žábu. Možná i nějaký hmyz.

zjentek

Chce to podrobnější popis. V tůňce se taky mohl topit pavouk.

Kelte pulec vypadá jako veliká spermie a stejně tak nemá nožičky. (;

RyuzakiKate

Napadá mě jedině vodule (Hydracarina).