faustka

Jak na malování dekoru na bílý kov okolo svítidla?

z finančních důvodů kupuji do bytu svítidlo Rabalux Ufo 5101, má ukončrní kruh z kovu, natřený na bílo. Napadlo mě vylepšit jeho vzhled namalovaným dekorem, třeba pruhy. Prosím o radu, která barva drží na lesklém kovu, nebo jestli neexistuje třeba speciální fix. Děkuji za odpověď a nápady :)

Odpovědi
gecco

Lihový fix (Permanent), existuje v několika barvách a s různě silnými hroty, koupíš v papírnictví (apod.).
Klidně můžeš použít i modelářské barvy – jen musíš kovový kruh před malováním důkladně odmastit.