22aa

Nevíte, kde na sdílej.cz najdu nějaké hry?

Dobrý den.
Prosím vás nevíte kde na sdílej.cz najdu nějaké hry?
Většinou jsou tu samé filmy do mobilu padesát let staré od microsoft.
Děkuji 22aa.

Původní neotázka
Málo PC her na sdílej.cz

Odpovědi
still

Oblíbené filehostingy jsou uloz.to, webshare.cz, fastshare.cz a tam také najdete většinou to, co hledáte. A pokud ne, mrkněte se na nějaká fóra, kde se sdílejí odkazy ke stažení, třeba Warforum a jemu podobné sajty.

Sdilej.cz skoro nikdo nepoužívá. Už v době, kdy ještě byli CZshare.cz, hodně paběrkovali a bojovali o uživatele. Bohužel (IMHO díky své chybné cenové a uživatelské politice) svůj boj prohráli a nyní jsou někde na okraji zájmu lidí hledající filehostingové služby.

22aa

Zkusil jsem i warforum ale nic jsem soubory od sdílej nenašel.
A navíc ulož to je pomalý a kt¨redit tam je drahej.
Nebudu přece platit kartou.

still

Však říkám, že sdilej.cz skoro nikdo nepoužívá. Warforum jsem doporučil jako zdroj odkazů na stažení toho, co potřebuje, nemyslel jsem to tak, že tam najdete odkazy na sdilej.cz. Kde nic není, ani čert nebere, přesně jako na sdilej.cz

22aa

copak kradu?

22aa

Nemám prachy.

still

Nikdy jsem si na uloz.to nekoupil kredit a přesto jsem jeho spokojeným uživatelem. Prostě si vklidu počkám na stažení rychlostí 300KB/s na free slotu. Pokud chci něco rychle domů, jdu na webshare, kde si platím VIP. Málo co tam neseženu.

22aa

No a co budu dělat ty 3 hodiny nebo i hodinu dělat než se to stáhne?

still

Zkuste třeba složit báseň :)