Ondrej01

Proč je můj internet normálně rychlostně přijatelný ale při hraní her k zahození?

Download: 2 436,80 kbit/s (304,60 kB/s)
Upload: 2 390,09 kbit/s (298,76 kB/s)
Web odezva: 18ms 34ms 64ms
Při hraní některých online (MMO) her mám vždy minimálně 450ms.
Jak je tohle možné a co to způsobuje?! Dá se wifi nějakým způsobem zrychlit? Díky

Nejlepší odpověď
cochee

Při online hraní her je rychlost velmi málo podstatná, důležitý je ping (to je zhruba ta webová odezva) a jeho stabilní hodnota, ta tvoje je bohužel pro wifinu typická, není úplně super (pod 15 ms) a dost skáče. To je vlastnost wifi, ona to bohužel lépe neumí. Na hry se lépe hodí kabel a optika.

Další odpovědi
huxa

Kde si to měřil? Odezva je vždy daná k nějakému místu, v tvém případě nějakému serveru. Dle mého v tvém měření se PC připojoval na 3 servery různě rozmístěné a ono ti to napsalo všechny tři. Jestliže máš normálně dobrý ping a ve hře velký, je nejspíše problém na straně provozovatele a mají třeba přetížené servery. u LOLka, 4story, … je toto naprosto běžná věc.