masakrmen

Mají dřevostavby budoucnost?

Jsem v deváté třídě a zvažuji, kam jít na SŠ. Dost mě zaujala Polytechnická škola Brno, Jílová 36g. Obor Dřevostavby. Jde v podstatě o navrhování dřevěných konstrukcí, dřevěných domů apod. Je to s maturitou, a poté je možnost si ještě jeden rok dodělat výuční list pro podnikání. Docela si mi tento obor líbí, ale má budoucnost? Je to spíš taková preventivní otázka, abych pak neskončil někde ne pile.

Odpovědi
www

Pokud ve to baví, šel bych do toho.
Pravda, u nás nejsou tyto stavby zatím náležitě doceňovány, ale kdo ví?
Podle mne to má budoucnost i v těchto končinách.

Drap

V příští generaci se dá předpokládat, že se jich bude budovat stále víc. Nemají sice takovou výdrž, jako stavby klasické, ale díky rychlosti s jakou se dají zbudovat a s relativně nižšími náklady, se stále rozšičují. Jeden můj známý se tím živí a na nedostzatek práce si nemůže stěžovat.

strapanka

U nas sa ich stavia stale viac a len malo ludi – odbornikov to skutocne vie. V horskych oblastiach Karpatskeho obluka a Alp su stale ziadanejsie.

Ak ta praca s drevom bavi, chod do toho. Drzim palce!!!!

pepamach

Myslím, že nejdůležitější je, aby to člvoěka bavilo, pokud to tak je, nebo si to alespoň myslíš, jdi do toho! vím o čem mluvím.