polak

Magnetická kulička

Podívejte se na tento odkaz věříte tomu že když si to objednnám že to bude stát nula korun prosím odepište.

http://hracky­.azeshop.cz/eshop/ne­odymove-magnety/magneticke-kotouce/kt-08-03-n-neodymove-magnety/
Doplňuji:
Jemi jasné že poštovné a balné musím zaplatit ale já chci vědět jestli když si to objednám a přídemi to domů tak jestli pošták pomě bude chtí jenom poštovné nebo aji nějakou cenu za ty kuličky.

Nejlepší odpověď
anonym

velmi pravděpodobně dostanete odpověď na vaší objednávku, že šlo o omyl v katalogu nebo tento produkt není za cenu 0,– kč prodejný samostatně …

… vaše objednávka samozřejmě provozovatele obchodu nezavazuje k tomu aby zboží dodal 🙂

cena 0kč by totiž znamenala že toho můžete objednat třeba 3 vagóny a pořád zadarmo.
Doplňuji:
Na druhou stranu, když si toho neobjednáš plný vagón za 0 kč … tak ti to možná i pošlou, ziskoví na tom totiž budou tak jako tak, protože v ceně poštovného (často si eshopy uctuji postovne/dobir­kovne/balne i 150 kč) je urcite i nejaky zisk a cena te kulicky je v tomto zisku zahrnuta s bohatou rezervou 🙂 …

Další odpovědi
led

v obchodných podmienkach je jasne napísané
dopravné:
Vlastní odběr – po telefonické domluvě Cena: 0 Kč
Přepravní společností DPD – bankovním převodem
Cena: 100 Kč
Přepravní společností DPD – dobírka
Cena: 140 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH

k tomu pripočítajte cenu objednávky+DPH

Nič nie je zadarmo 🙂

skorcovaz

Můžete to zkusit na dobírku, ale myslím, že budou stejně chtít „poštovné a balné“.. Pořečtěte si pořádně jejich Obchodní podmíky, aby jste se nenapálil.
Když po Vás bude chtít pošťák víc než za poštovné, tak jednoduše balíček nepřevezmete, pač to zn., že zboží není za 0,–Kč..